Utubering

1. května 2016 v 23:27 | Carsii |  Názor
Ahoj vítám Vás opět na mém blogu a dnes jsem si připvila článek o již proběhlé akci Utubering (Praha, Brno teprve proběhne). Minulý rok jsem se utuberingu zůčastnila ale tím, že nyní žiju v zahraničí jsem se o utubering zjímala přes známé. Ptala jsem se na názor youtuberů, návštěvníku a lidí co na akci pracovali.

Minulý ročník byl oprvdovou katastrofou o tom žádná, avšk letos si velce polepšili. Hlavně 80% navštěvníků nechápe, že to je festival. A ne akce, kde se loví podpisy a fotky. A chování některých dětí, adolescentů ale i rodičů bylo iritující.


Youtuberům nadáváte, že Vám nedají podpis, fotku nebo i nepokecají . Pochopte, že ti lidi mají x. desítek či stovek tisíců lidí co je sledují. Představa že by Daniel Štraouch (Gogo) dával podpis, foto a pokec všem tak utubering je velice dlouhá akce a ne jednodenní. Ti youtubeři si dali práci s programem a vy i tak tuto akci "hejtujete"?

Dělala jsem ochranku ve stejné firmě jako hlídá utubering, kontaktovala jsem pár známých, kteří tuto akci hlídali. "Chování natěšených a rozmazlených dětí bylo k nevydržení. Hádky u vstupu, protlačování skrs řadu a arogantní chování. Avšak jejich rodiče byli náldově horší než některé děti.." popisuje situaci u vstupu na utubering kolega z Prahy.
A teď se pozastavte a přemýšlejte. Je to opravdu nutné? Chápu malé děti do 10 let, snijící o tom, že budou jednou slavní jako Ggog. Ale nelíbí se mi přístup rodičů, kteří u vstupu nadávají na drahé vstupné, velké fronty a navíc se slovy (cituji kolegu z Prahy) "Můžete mě laskavě pustit dovnitř? Mému dítěti se chce čůrat!". Podle mě je takvýto přístup rodičů k pláči.


Starší diváci si přišli na své v různých sekcích a u pódia. Kde vystupovalo plno hvězd českého hudební i youtube scény.
Až budou některé z mladších děti starší, pochopí jaké je to správné kouzlo této akce.
A co si myslíte vy? Napište mi dolů do komentáře jaký pocit máte z této akce :)

Snad se Vám článek líbí. Jelikož mám opravdu hodně práce se stěhováním z Irska zpátky do Ostravy tak moc času na psaní nemám. V létě se možná vrátím zpátky před kameru ale už to nebudou let´s play :D
Mějte se fanfárově :3
Vaše Carsii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAnemi KIRAnemi | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:13 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama